Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της ΕΠΣ Κοζάνης. Ντέρμπι με το καλημέρα για τη Σιάτιστα!!

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της ΕΠΣ Κοζάνης. Ντέρμπι με το καλημέρα για τη Σιάτιστα!!

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Κοζάνης για την Α΄ και Β΄ κατηγορία καθώς και για τις δυο φάσεις του κυπέλλου

Στην πρώτη αγωνιστική ο Μακεδονικός Σιάτιστας θα αντιμετωπίσει εντός την Κοζάνη, τον πιο δύσκολο δηλαδή αντίπαλο στη διεκδίκηση του τίτλου, τουλάχιστον με βάση την ιστορία και το όνομα της ομάδας. Η Γαλατινή με ακόμα πιο νεανική ομάδα φέτος , αφού αποχώρησαν πολλοί παίχτες παίζει στα Κοίλα με τον ΠΑΟΚ, και η Ακαδημία Βοΐου εντός με την Χαραυγή.

 

Α’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης 2017 – 2018, αναλυτικά το πρόγραμμα 

Οι ομάδες που συμμετέχουν είναι οι εξής:

Εθνικός Βατερού

Α.Ε. Κοζάνης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Δόξα Λευκόβρυσης

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

Μακεδονικός Σιάτιστας

Αλιάκμων Αιανής

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Α.Σ. Βελβεντό

Μακεδονικός Κοζάνης

Ακρίτες Κοζάνης

Τιτάν Σερβίων

Φ.Σ. Κοζάνη

Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

 

1η  Αγωνιστική   16η

Εθνικός Βατερού – Α.Ε. Κοζάνης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

Δόξα Λευκόβρυσης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Μακεδονικός Σιάτιστας – Φ.Σ. Κοζάνη

Αλιάκμων Αιανής – Τιτάν Σερβίων

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Ακρίτες Κοζάνης

Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό

2η  Αγωνιστική   17η 

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Εθνικός Βατερού

Α.Ε. Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Αλιάκμων Αιανής

Φ.Σ. Κοζάνη – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Τιτάν Σερβίων  – Α.Σ. Βελβεντό

Ακρίτες Κοζάνης – Μακεδονικός Κοζάνης

3η  Αγωνιστική 18η

Εθνικός Βατερού – Δόξα Λευκόβρυσης

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε. Κοζάνης

Αλιάκμων Αιανής – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Α.Σ. Βελβεντό – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Μακεδονικός Κοζάνης – Φ.Σ. Κοζάνη

Τιτάν Σερβίων  – Ακρίτες Κοζάνης

4η  Αγωνιστική 19η

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Εθνικός Βατερού

Δόξα Λευκόβρυσης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Αλιάκμων Αιανής

Α.Ε. Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Α.Σ. Βελβεντό

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Ακρίτες Κοζάνης

Φ.Σ. Κοζάνη –  Τιτάν Σερβίων

5η  Αγωνιστική 20η

Εθνικός Βατερού – Μακεδονικός Σιάτιστας

Αλιάκμων Αιανής – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Δόξα Λευκόβρυσης

Α.Σ. Βελβεντό – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης

Ακρίτες Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

Τιτάν Σερβίων  – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Φ.Σ. Κοζάνη

6η  Αγωνιστική 21η

Αλιάκμων Αιανής – Εθνικός Βατερού

Μακεδονικός Σιάτιστας – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό

Δόξα Λευκόβρυσης – Μακεδονικός Κοζάνης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Ακρίτες Κοζάνης

Α.Ε. Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Φ.Σ. Κοζάνη

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

7η  Αγωνιστική 22η

Εθνικός Βατερού – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Α.Σ. Βελβεντό – Αλιάκμων Αιανής

Μακεδονικός Κοζάνης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ακρίτες Κοζάνης – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

Τιτάν Σερβίων – Δόξα Λευκόβρυσης

Φ.Σ. Κοζάνη – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Α.Ε. Κοζάνης

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

8η  Αγωνιστική 23η

Α.Σ. Βελβεντό – Εθνικός Βατερού

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης

Αλιάκμων Αιανής – Ακρίτες Κοζάνης

Μακεδονικός Σιάτιστας – Τιτάν Σερβίων

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Φ.Σ. Κοζάνη

Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Α.Ε. Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

9η  Αγωνιστική 24η

Εθνικός Βατερού – Μακεδονικός Κοζάνης

Ακρίτες Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό

Τιτάν Σερβίων – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Φ.Σ. Κοζάνη – Αλιάκμων Αιανής

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Δόξα Λευκόβρυσης

Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

10η  Αγωνιστική 25η

Ακρίτες Κοζάνης – Εθνικός Βατερού

Μακεδονικός Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων

Α.Σ. Βελβεντό – Φ.Σ. Κοζάνη

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Αλιάκμων Αιανής – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης

Δόξα Λευκόβρυσης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

11η  Αγωνιστική 26η

Εθνικός Βατερού – Τιτάν Σερβίων

Φ.Σ. Κοζάνη – Ακρίτες Κοζάνης

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Κοζάνης

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Α.Σ. Βελβεντό

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Α.Ε. Κοζάνης – Αλιάκμων Αιανής

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Μακεδονικός Σιάτιστας

Δόξα Λευκόβρυσης – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

12η  Αγωνιστική 27η

Φ.Σ. Κοζάνη – Εθνικός Βατερού

Τιτάν Σερβίων – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Ακρίτες Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Μακεδονικός Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

Α.Σ. Βελβεντό – Α.Ε. Κοζάνης

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Αλιάκμων Αιανής – Δόξα Λευκόβρυσης

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

13η  Αγωνιστική 28η

Εθνικός Βατερού – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Φ.Σ. Κοζάνη

Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής – Τιτάν Σερβίων

Α.Ε. Κοζάνης – Ακρίτες Κοζάνης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Μακεδονικός Κοζάνης

Δόξα Λευκόβρυσης – Α.Σ. Βελβεντό

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Μακεδονικός Σιάτιστας  – Αλιάκμων Αιανής

14η  Αγωνιστική 29η

Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας – Εθνικός Βατερού

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

Φ.Σ. Κοζάνη – Α.Ε. Κοζάνης

Τιτάν Σερβίων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Ακρίτες Κοζάνης – Δόξα Λευκόβρυσης

Μακεδονικός Κοζάνης – ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης

Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Σιάτιστας

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Αλιάκμων Αιανής

15η  Αγωνιστική 30η

Εθνικός Βατερού – Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής

Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Δόξα Λευκόβρυσης – Φ.Σ. Κοζάνη

ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης – Τιτάν Σερβίων

Μακεδονικός Σιάτιστας  – Ακρίτες Κοζάνης

Αλιάκμων Αιανής – Μακεδονικός Κοζάνης

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Σ. Βελβεντό

Το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας (1ος και 2ος όμιλος)

Β’ κατηγορία ΕΠΣ Κοζάνης 2017 – 2018, αναλυτικά το πρόγραμμα

1ος Όμιλος

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Αίας Μικροβάλτου

Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Ο. Κρόκου

Έλατος Ελάτης

Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Καισαρειάς

Απόλλων Αυλών

Πρόοδος Μεταξά

Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Κρανιδίων

Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Αναγέννηση Λιβαδερού

1η  Αγωνιστική 14η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Αίας  Μικροβάλτου

Α.Ο. Κρόκου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Έλατος Ελάτης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Άνω Κώμης

Απόλλων Αυλών – Πρόοδος Μεταξά

Ρεπό: Ερμής Πλατανορέμματος

2η  Αγωνιστική  15η

Ερμής Πλατανορέμματος – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Αίας  Μικροβάλτου – Α.Ο. Κρόκου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Σ. Καρυδίτσας

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Ε. Κρανιδίων – Απόλλων Αυλών

Α.Ε. Άνω Κώμης – Πρόοδος Μεταξά

Ρεπό: Έλατος Ελάτης,

3η Αγωνιστική  16η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ο. Κρόκου

Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Σ. Καρυδίτσας – Αίας Μικροβάλτου

Απόλλων Αυλών – Αναγέννηση Λιβαδερού

Πρόοδος Μεταξά – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Ε. Κρανιδίων

Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς

4η  Αγωνιστική 17η

Έλατος Ελάτης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ο. Κρόκου – Α.Σ. Καρυδίτσας

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Καισαρειάς

ΑΙΑΣ Μικροβάλτου – Απόλλων Αυλών

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Άνω Κώμης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Κρανιδίων

Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά

5η  Αγωνιστική  18η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Καισαρειάς – Έλατος Ελάτης

Απόλλων Αυλών – Α.Ο. Κρόκου

Πρόοδος Μεταξά – Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Ε. Άνω Κώμης – ΑΙΑΣ Μικροβάλτου

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού

6η  Αγωνιστική 19η

Α.Ε. Καισαρειάς – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Σ. Καρυδίτσας – Απόλλων Αυλών

Έλατος Ελάτης – Πρόοδος Μεταξά

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Άνω Κώμης

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων

Αίας Μικροβάλτου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού

7η  Αγωνιστική 20η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Αυλών

Πρόοδος Μεταξά – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Κρανιδίων – Έλατος Ελάτης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ο. Κρόκου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Ερμής Πλατανορέμματος

Ρεπό: Αίας Μικροβάλτου

8η  Αγωνιστική 21η

Πρόοδος Μεταξά – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Σ. Καρυδίτσας – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ερμής Πλατανορέμματος – Αίας  Μικροβάλτου

Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου

9η  Αγωνιστική 22η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Κρανιδίων – Πρόοδος Μεταξά

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Απόλλων Αυλών

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Καισαρειάς

Αίας Μικροβάλτου  – Έλατος Ελάτης

Α.Ο. Κρόκου – Ερμής Πλατανορέμματος

Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας

10η  Αγωνιστική 23η

Α.Ε. Κρανιδίων – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Άνω Κώμης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Πρόοδος Μεταξά – Αναγέννηση Λιβαδερού

Α.Ε. Καισαρειάς – Αίας Μικροβάλτου

Α.Σ. Καρυδίτσας – Ερμής Πλατανορέμματος

Έλατος Ελάτης – Α.Ο. Κρόκου

Ρεπό: Απόλλων Αυλών

11η  Αγωνιστική 24η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Κρανιδίων

Αίας Μικροβάλτου – Πρόοδος Μεταξά

Ερμής Πλατανορέμματος – Απόλλων Αυλών

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Σ. Καρυδίτσας – Έλατος Ελάτης

Ρεπό: Α.Ε. Άνω Κώμης

12η  Αγωνιστική 25η

Αναγέννηση Λιβαδερού – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Κρανιδίων – Αίας Μικροβάλτου

Α.Ε. Άνω Κώμης – Ερμής Πλατανορέμματος

Πρόοδος Μεταξά – Α.Ο. Κρόκου

Απόλλων Αυλών – Έλατος Ελάτης

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Σ. Καρυδίτσας

Ρεπό: Κένταυρος Πρωτοχωρίου

13η  Αγωνιστική 26η

Αίας Μικροβάλτου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Κρανιδίων

Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Σ. Καρυδίτσας – Πρόοδος Μεταξά

Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Καισαρειάς

Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

2ος Όμιλος

Δαναοί Κοζάνης

Πρόοδος Κομνηνών

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ερμής Ασβεστόπετρας

Δόξα Μικροκάστρου

Κεραυνός Πετρανών

Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Α.Ε. Περδίκκα

Κοζάνη 2004

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

1η  Αγωνιστική  14η 

Δαναοί Κοζάνης – Πρόοδος Κομνηνών

Δόξα Βερμίου Πύργων – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Ερμής Ασβεστόπετρας – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Δόξα Μικροκάστρου –  Κοζάνη 2004

Κεραυνός Πετρανών – Α.Ε. Περδίκκα

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

2η  Αγωνιστική  15η

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Δαναοί Κοζάνης

Πρόοδος Κομνηνών – Δόξα Βερμίου Πύργων

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Δόξα Μικροκάστρου

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Κεραυνός Πετρανών

Κοζάνη 2004 – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Α.Ε. Περδίκκα – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Ρεπό: Ερμής Ασβεστόπετρας

3η  Αγωνιστική  16η

Δαναοί Κοζάνης – Δόξα Βερμίου Πύργων

Ερμής Ασβεστόπετρας – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Δόξα Μικροκάστρου – Πρόοδος Κομνηνών

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Α.Ε. Περδίκκα – Κοζάνη 2004

Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών

4η  Αγωνιστική  17η

Ερμής Ασβεστόπετρας – Δαναοί Κοζάνης

Δόξα Βερμίου Πύργων – Δόξα Μικροκάστρου

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Κεραυνός Πετρανών

Πρόοδος Κομνηνών – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Α.Ε. Περδίκκα

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Κοζάνη 2004

Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

5η  Αγωνιστική  18η

Δαναοί Κοζάνης – Δόξα Μικροκάστρου

Κεραυνός Πετρανών – Ερμής Ασβεστόπετρας

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Α.Ε. Περδίκκα – Πρόοδος Κομνηνών

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Ρεπό: Κοζάνη 2004

6η  Αγωνιστική  19η

Κεραυνός Πετρανών – Δαναοί Κοζάνης

Δόξα Μικροκάστρου – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ερμής Ασβεστόπετρας – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Α.Ε. Περδίκκα

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Κοζάνη 2004

Πρόοδος Κομνηνών  – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα

7η  Αγωνιστική  20η

Δαναοί Κοζάνης – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Κεραυνός Πετρανών

Α.Ε. Περδίκκα – Δόξα Μικροκάστρου

Κοζάνη 2004 – Ερμής Ασβεστόπετρας

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ρεπό: Πρόοδος Κομνηνών

8η  Αγωνιστική  21η

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Δαναοί Κοζάνης

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Α.Ε. Περδίκκα

Κεραυνός Πετρανών – Κεραυνός Πετρανών

Δόξα Μικροκάστρου – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Ερμής Ασβεστόπετρας – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Πρόοδος Κομνηνών

Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου

9η  Αγωνιστική  22η

Δαναοί Κοζάνης – Α.Ε. Περδίκκα

Κοζάνη 2004 – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Κεραυνός Πετρανών

Πρόοδος Κομνηνών – Ερμής Ασβεστόπετρας

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ρεπό: Δόξα Μικροκάστρου

10η  Αγωνιστική  23η

Κοζάνη 2004 – Δαναοί Κοζάνης

Α.Ε. Περδίκκα – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Κεραυνός Πετρανών – Πρόοδος Κομνηνών

Δόξα Μικροκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ερμής Ασβεστόπετρας – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου

11η  Αγωνιστική  24η

Δαναοί Κοζάνης – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Κοζάνη 2004

Πρόοδος Κομνηνών – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Κεραυνός Πετρανών

Δόξα Μικροκάστρου – Ερμής Ασβεστόπετρας

Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα

12η  Αγωνιστική  25η

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς – Δαναοί Κοζάνης

Κοζάνη 2004 – Πρόοδος Κομνηνών

Α.Ε. Περδίκκα – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ερμής Ασβεστόπετρας

Κεραυνός Πετρανών – Δόξα Μικροκάστρου

13η  Αγωνιστική  26η

Πρόοδος Κομνηνών – Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Κοζάνη 2004

Ερμής Ασβεστόπετρας – Α.Ε. Περδίκκα

Δόξα Μικροκάστρου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Κεραυνός Πετρανών

Ρεπό: Δαναοί Κοζάνης

Αναρτήθηκε από Ματιές στα σπορ με ΘΑΡΡΟΣ


Ετικέτες που έχουν αντιστοιχιστεί σε αυτό το άρθρο:
ΕΠΣ Κοζάνης

Άλλες ειδήσεις

Ανοιχτή συνάντηση για την διοργάνωση εκδήλωσης ενάντια στον φασισμό, 4 χρόνια μετά τη δολοφονία του Παύλου Φύσσα.

Κυριακή 27 Αυγούστου, 7 μμ, καφέ Splendor. Η Κίνηση «Απελάστε το Ρατσισμό» Πτολεμαΐδας καλεί σε ανοιχτή συνάντηση τον κόσμο ,

Συνεδριάζει το Δημοτικό Συμβούλιο Κοζάνης τη Δευτέρα 27 Νοεμβρίου

Συνεδριάζει το Δημοτικό Συμβούλιο Κοζάνης τη Δευτέρα 27 Νοεμβρίου και ώρα 19.00 στο «ΚΟΒΕΝΤΑΡΕΙΟ» κτήριο, του Δήμου Κοζάνης, Χαρισίου Μούκα

Το βιολί του ο Γυμναστικός! 5 στα 5

Ο Γυμναστικός Σύλλογος Σιάτιστας συνέχισε αήττητος στο πρωτάθλημα της ΕΚΑΣΔΥΜ. Έκανε το 5 στα 5, αυτή τη φορά απέναντι στον

Χωρίς σχόλια

Γράψτε σχόλιο
Χωρίς σχόλια ακόμα! Γίνετε ο πρώτος που θα σχολιάσει αυτή την είδηση!

Γράψτε ένα σχόλιο

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευτεί
Απαιτούμενα πεδία είναι με *

*