Δήμος Βοΐου: Όλοι οι Συνδυασμοί και υποψήφιοι δήμαρχοι, οι δημοτικοί σύμβουλοι και τα τοπικά

Δήμος Βοΐου: Όλοι οι Συνδυασμοί και υποψήφιοι δήμαρχοι, οι δημοτικοί σύμβουλοι και τα τοπικά

Δείτε συγκεντρωτικά όλους τους υποψήφιους στο Δήμο Βοΐου που θα διεκδικήσουν την ψήφο σας στις 26 Μαΐου

 

Συνδυασμοί και υποψήφιοι δήμαρχοι και δημοτικοί σύμβουλοι

Α. Συνδυασμός: «ΒΟΪΟ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ΜΑΖΙ», με επικεφαλής τον Γκερεχτέ Λάζαρο του Παναγιώτη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΚΙΟΥ

  1. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΚΕΣΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  3. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  5. ΛΑΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  6. ΜΕΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  7. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΟΥΜΑΝ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. ΚΑΡΑΠΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΚΕΡΑΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  5. ΚΟΡΔΙΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΠΑΠΑΗΛΙΑ – ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ – ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΘΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΤΣΑΡΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΤΣΑΡΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. ΖΙΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Βασιλείου
  2. ΚΟΥΣΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σωτηρίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

  1. ΒΕΡΒΕΡΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΗΜΟΛΑ ΑΝΝΑ του ΝΑΟΥΜ
  4. ΚΑΚΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΝΤΕΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ (ΧΑΡΗΣ) του ΗΛΙΑ
  8. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΣΤΡΑΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΤΖΙΛΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΖΗΣΗ
  11. ΤΙΟΥΚΑΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΤΥΡΝΑ – ΤΣΙΟΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

  1. ΔΕΛΗΣΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  2. ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΟΦΤΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΣΙΑΠΕΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΣΙΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΤΣΙΡΑΝΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΗΡΑΚΛΗ

 

Β. Συνδυασμός: «ΔΥΝΑΜΗ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗΣ», με επικεφαλής τον Ζευκλή Χρήστο του Γεωργίου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΚΙΟΥ

  1. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΑΝΤΙΝΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΗ ΚΟΤΡΟΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΑ) του ΔΑΥΙΔ
  4. ΜΕΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΠΩΛ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΠΑΤΡΑ-ΤΣΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΠΗΤΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  8. ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΜΑΝΑΒΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  7. ΣΙΕΜΟΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  8. ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΦΟΥΡΓΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΑΡΑΛΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

  1. ΓΚΙΛΙΑ ΝΑΟΥΜΑ (ΝΙΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΝΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΓΡΑΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΚΑΚΑΛΗ – ΧΑΛΑΜΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
  5. ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΟΥΛΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΛΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΜΑΓΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΝΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  12. ΣΚΟΥΝΟΥ – ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΛΟΥΚΑ
  13. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ (ΝΟΥΜΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
  14. ΩΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΡΔΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

  1. ΓΚΑΖΗ ΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΓΚΟΥΛΙΑΜΠΕΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  3. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  4. ΖΙΜΠΙΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  5. ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΠΑΚΑΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΦΩΤΟΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

 

Γ. Συνδυασμός: «ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ- ΙΣΧΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣ», με επικεφαλής τον Κοσμίδη Δημήτριο του Ιωάννη

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΚΙΟΥ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΖΙΑΜΟΥ ΜΙΣΙΡΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΗΛΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΠΕΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΙΚΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΛΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  8. ΜΠΑΝΤΗ ΑΡΕΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  9. ΠΛΙΑΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. ΓΙΑΠΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  4. ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
  5. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΠΑΠΑΓΟΥΣΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΚΙΠΙΤΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  8. ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. ΚΑΛΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  2. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

  1. ΖΑΓΚΟΥΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΚΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΑΝΤΩΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΑΡΚΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΝΤΕΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ
  8. ΠΑΝΟΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
  9. ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΑΡΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΠΑΤΣΙΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΣΕΡΕΦΑ ΙΩΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  12. ΣΤΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  13. ΤΟΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΤΣΙΤΣΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

  1. ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΪΔΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΠΙΘΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
  6. ΚΑΡΑΜΦΙΛΙΔΟΥ ΑΝΤΙΟΠΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
  7. ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ

 

Δ. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΟΪΟΥ», με επικεφαλής τον Καραμπατζιά Μιχαήλ του Ιωάννη

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΚΙΟΥ

  1. ΓΚΑΝΤΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΕΓΡΕΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΖΩΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΜΠΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΡΟΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΖΗΜΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. ΓΙΓΑΝΤΙΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΕΛΗΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΑΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
  6. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  8. ΣΑΤΑΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  9. ΤΣΙΤΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. ΤΑΡΝΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  2. ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

  1. ΑΝΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΖΙΑΚΟΥ-ΧΙΟΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΣΩΣΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΤΣΑΩΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΚΑΦΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  7. ΛΑΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ
  8. ΛΕΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  9. ΛΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  10. ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΤΑΦΑΡΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  12. ΤΖΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

  1. ΓΟΥΤΣΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΠΑΡΤΣΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΤΕΛΙΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΙΤΩΝΟΣ
  7. ΤΖΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Ε. Συνδυασμός: «ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΕΥΘΥΝΗΣ – ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΒΟΪΟ», με επικεφαλής τον Λαμπρόπουλο Δημήτριο του Χαράλαμπου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΚΙΟΥ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
  2. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΚΑΠΡΑΝΟΥ ΛΗΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΛΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  6. ΠΕΡΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΤΖΗΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  8. ΤΖΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΣΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΛΑΤΣΙΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ
  6. ΣΤΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΤΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΤΖΗΜΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. ΖΗΣΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΣΑΜΑΡΑ ΘΑΛΕΙΑ του ΚΟΣΜΑ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

  1. ΔΑΡΔΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΗΜΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ  (ΓΙΟΥΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΘΕΟΧΑΡΗ ΘΩΜΑΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΤΣΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΗΛΙΑ
  7. ΜΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  9. ΠΗΤΛΙΑΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  11. ΤΑΦΑΡΛΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
  12. ΤΣΙΑΟΥΣΗ-ΛΙΛΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΑΪΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

  1. ΔΕΛΛΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΚΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΙΣΚΙΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΓΑΘΟΚΛΗ
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΣΙΜΟΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΣΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

Συνδυασμοί Συμβούλων κοινότητας με μόνιμο πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων

 

Α. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΚΙΟΥ

 

  1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ

Α. Συνδυασμός: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ»,  του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι  κοινότητας είναι οι:

  1. ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΖΙΛ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΚΑΦΑΣΗ-ΤΖΗΜΟΥΡΤΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ
  4. ΜΑΝΩΛΗ – ΚΑΛΤΣΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΝΩΛΗ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  6. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΤΣΟΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΤΣΟΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι  κοινότητας είναι οι:

  1. ΚΟΚΟΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΧΑΣΑΠΑΚΙ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΛΑΖΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΜΑΝΩΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΘΩΜΑ
  6. ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΝΤΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  8. ΤΣΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΡΑΤΥΡΑΣ

Συνδυασμός: «ΕΡΑΤΥΡΑ», χωρίς έμβλημα, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΒΑΡΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΛΑΤΣΚΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΝΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΛΟΥΚΑ
  6. ΠΑΤΙΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΤΣΙΟΡΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΟΥ
  8. ΧΑΤΖΗΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΝΕΡΙ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΒΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΑΣΤΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ
  5. ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΑΓΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΖΙ», χωρίς έμβλημα, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΒΟΖΑΜΠΕΡ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΣΗΦ
  2. ΓΚΙΑΓΚΙΑ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  3. ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  4. ΤΖΙΟΥΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΙΑΛΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

  1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Α. Συνδυασμός: «Η ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΠΡΟΣΤΑ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι  κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  2. ΓΚΑΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΥΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ – ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΛΑΖΑΡΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΛΙΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  8. ΠΑΡΙΝΤΑΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  9. ΣΙΩΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ
  10. ΤΣΙΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Β. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι  κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΓΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
  2. ΓΙΓΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  6. ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΙΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  8. ΠΑΡΙΝΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Γ. Συνδυασμός: «ΝΕΑ αρχή ΝΕΑ-ΠΟΛΗ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι  κοινότητας είναι οι:

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΖΩΗ (ΖΕΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  3. ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΖΗΣΗ
  4. ΚΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  7. ΜΥΛΩΝΑ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  8. ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  9. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  10. ΤΟΥΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΧΑΡΑΜΠΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δ. Συνδυασμός: «ΝΕΑ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ», του οποίου υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι  κοινότητας είναι οι:

  1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΔΡΑΓΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  3. ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  4. ΠΟΥΛΑ ΝΤΟΜΕΝΙΚΑ (ΝΙΚΗ) του ΚΟΥΪΤΙΜ
  5. ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΙΜΟΥ
  6. ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΗΤΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΤΣΙΚΡΕΛΗ ΤΡΑΪΑΝΗ (ΝΟΥΛΑ) του ΘΩΜΑ
  8. ΦΟΥΦΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

 

 Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

  1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΛΩΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  3. ΚΟΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  5. ΜΟΥΡΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  6. ΠΑΠΑΜΗΛΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΥΦΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΖΙΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
  5. ΜΑΤΣΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΜΗΤΡΑΚΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΧΑΡΙΣΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  8. ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

  Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

  1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων, είναι οι:

  1. ΒΑΧΤΣΕΒΑΝΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  3. ΝΙΑΝΙΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΤΣΙΟΥΚΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΓΚΕΣΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΖΑΓΚΟΥΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
  3. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΗΣΗ
  4. ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΠΟΛΩΝΟΣ)
  5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Γ. Συνδυασμός: «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟ»,, του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

    1. ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
    2. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
    3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
    4. ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
    5. ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΑΛΛΑΓΗ ΣΕΛΙΔΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΖΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΑΤΡΑΝΑ ΜΠΕΪΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΙΓΚΟΛΗ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
  3. ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΜΠΑΝΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

Α. Συνδυασμός: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΓΚΙΑΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΓΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΜΑΝΤΑΝΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ του ΘΩΜΑ
  4. ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΠΟΥΡΤΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  7. ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
  8. ΤΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΠΝΟΗ ΖΩΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΙΑΤΙΣΤΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΓΡΑΒΑ ΠΟΡΠΟΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΡΑΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΟΤΛΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΜΑΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΣΦΕΝΔΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  10. ΤΕΡΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  11. ΤΖΑΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

                

Ε. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

  1. ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

Α. Συνδυασμός: «ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΤΩΡΑ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΓΚΑΛΓΚΟΥΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  3. ΚΙΣΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  5. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΙΚΕΝΤΙΟΥ
  7. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΟΣΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  8. ΦΩΤΟΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Β. Συνδυασμός: «ΨΗΛΑ ΤΟ ΤΣΟΤΥΛΙ», του οποίου υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικών κοινοτήτων είναι οι:

  1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  4. ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  5. ΛΑΔΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΣΕΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
  8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Κοινότητας με μόνιμο πληθυσμό έως 300 κατοίκους

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΚΙΟΥ

Α. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΑΜΑΤΩΝ

  1. ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Β. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
  2. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΤΖΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  6. ΤΣΕΤΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΣΑΝΙΟΥ

  1. ΖΙΩΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

Α. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΗΔΟΝΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  2. ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Β. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΙΑΚΜΟΝΟΣ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΓΚΡΕΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
  3. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΔΟΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  5. ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΣΙΛΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΣΩΚΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΡΙΞΟΥ

Γ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΥΛΑΣ

  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΟΡΙΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  3. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Ε. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ

  1. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΗΛΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΣΤ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΟΒΟΥΝΟΥ

  1. ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΠΛΙΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Ζ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΟΘΕΑΣ

  1. ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Η. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΟΥ

  1. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Θ.ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΛΟΧΑΣ

  1. ΕΥΓΕΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Ι. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΟΝΙΑΣ

  1. ΤΑΒΛΑΧΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΙΑ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ

  1. ΠΑΠΑΜΗΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΣΚΗΠΙΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΙΒ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

  1. ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΤΣΙΑΠΑΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΙΓ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΛΑΚΚΟΥ

  1. ΜΠΡΙΑΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΘΩΜΑ

ΙΔ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΩΡΙΟΥ

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  2. ΓΙΑΡΕΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΥΛΟΥ
  3. ΣΙΕΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΕ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΗΜΑΝΤΡΟΥ

  1. ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΙΣΤ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΜΗΝΑΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΛΙΑΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΙΖ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΤΣΗΣ

  1. ΔΗΜΑΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΣΑΡΑΝΤΗ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  3. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΦΟΥΡΓΚΑΤΣΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΗ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ

  1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΙΘ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΟΡΗΓΟΥ

  1. ΓΚΟΓΚΟΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΤΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

Α. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΑΣ

  1. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ

Β. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΥΘΟΥ

  1. ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Γ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΛΟΦΟΥ

  1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

  1. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

Α. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣΜΑΤΟΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ
  2. ΝΤΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΓΕΝΗ

Β. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΥΣΗΣ

  1. ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΦΙΛΟΚΩΤΣΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Δ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΔΟΛΑΠΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
  3. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Ε. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ

  1. ΓΚΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  2. ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΤ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΧΩΡΙΝΑΣ

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ζ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΝΤΗΣ

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Η. ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΙΑΣ

  1. ΤΖΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Θ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΦΝΗΣ

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ι. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΧΕΙΜΑΡΡΟΥ

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
  2. ΣΕΒΑΣΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΙΑ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ

  1. ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΣΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

ΙΒ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΩΝΗΣ

  1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΤΣΟΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΙΓ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΣΩΡΕΙΑΣ

  1. ΒΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
  3. ΠΕΤΡΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΙΔ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΥΦΗΣ

  1. ΖΙΩΤΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΧΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΙΕ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΙΜΗΝΙΟΥ

  1. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΙΣΤ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΚΝΑΔΩΝ

  1. ΜΠΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΙΖ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΒΡΗΣ

  1. ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΙΗ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΚΟΜΙΟΥ

  1. ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΙΘ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΡΦΗΣ

  1. ΖΙΑΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Κ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΜΑΛΗΣ

  1. ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΚΙΔΑΣ

  1. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΒ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΝΟΥ

  1. ΛΙΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΚΓ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

  1. ΛΟΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΚΔ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΩΫΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΕ. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ

  1. ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΣΙΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  3. ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΡΤ ΚΟΖΑΝΗΣ- Επιμέλεια: Μάκης Νασιάδης


Ετικέτες που έχουν αντιστοιχιστεί σε αυτό το άρθρο:
ΕΚΛΟΓΕΣΣυνεδριαση δημος βοιου

Άλλες ειδήσεις

Γιάννης Θεοφύλακτος: «Η απειλή του Κυριάκου Μητσοτάκη και της Ν.Δ. ότι θα καταργήσει το νόμο Κατρούγκαλο, θα πλήξει ανεπανόρθωτα το Ν. Κοζάνης και τη Δ. Μακεδονία»

‘Επικίνδυνη’ για τον άξονα Κοζάνης – Πτολεμαΐδας – Αμυνταίου – Φλώρινας και ιδιαίτερα για τους υπαλλήλους και τους συνταξιούχους της

Ηλικιωμένος βρήκε χρήματα στο ΑΤΜ και τα «βούτηξε»: 1.900 ευρώ έκαναν… φτερά

Στα λίγα λεπτά που βρισκόταν μέσα στο κατάστημα μια γυναίκα, αναζητώντας βοήθεια για να πραγματοποιήσει τη συναλλαγή της, τα 1.900

Παρουσίαση βιβλίου του Γ. Τσότσου “Ιστορική Γεωγραφία της Δυτικής Μακεδονίας. Το οικιστικό δίκτυο (14ος- 17ος  αιώνας)”

Πέμπτη 11  Απριλίου Παρουσίαση βιβλίου του Γ. Τσότσου “Ιστορική Γεωγραφία της Δυτικής Μακεδονίας. Το οικιστικό δίκτυο (14ος- 17ος  αιώνας)” Αμφιθέατρο

Χωρίς σχόλια

Γράψτε σχόλιο
Χωρίς σχόλια ακόμα! Γίνετε ο πρώτος που θα σχολιάσει αυτή την είδηση!

Γράψτε ένα σχόλιο

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευτεί
Απαιτούμενα πεδία είναι με *

*

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.