Sierafm.gr -SI.E.RA FM 1053 Σιάτιστα
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

Κατάθεση ψηφοδελτίου της «Λαϊκής Συσπείρωσης Δυτικής Μακεδονίας»

Το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης Δυτικής Μακεδονίας» κατέθεσε το Σάββατο ο επικεφαλής του συνδυασμού και υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας, Θανάσης Χαστάς.

Το ψηφοδέλτιο απαρτίζεται από εργαζόμενους, αυτοαπασχολούμενους, αγρότες, επιστήμονες, συνταξιούχους, νέους και γυναίκες της περιοχής, που κοινό χαρακτηριστικό έχουν τη μαχητική στάση για την υπεράσπιση των λαϊκών συμφερόντων, την προσφορά στους καθημερινούς αγώνες για τα προβλήματα του λαού, τη συνεπή στάση ενάντια σε ΝΑΤΟ και ΕΕ. Αγωνιστές που ήταν και παραμένουν στην πρώτη γραμμή των αγώνων του λαού.

Παρατίθενται αναλυτικά οι υποψήφιοι:

ΧΑΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Περιφερειάρχης

Εκλογική Περιφέρεια Γρεβενών
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΚΜΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚÖGEL ANKE του WERNER
6. ΛΙΑΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΤΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΤΖΙΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Καστοριάς
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΥΠΟΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΙΑΚΟΥ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
4. ΖΕΓΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ
5. ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ
7. ΜΑΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
10. ΤΖΗΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ
11. ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. ΑΓΑΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΑΛΛΑΜ ΑΧΜΑΝΤ του ΜΑΧΜΟΥΝΤ
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
5. ΒΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΓΚΟΓΚΟΜΗΤΡΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΔΑΜ
9. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΟΥΛΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΚΑΛΤΙΡΙΜΤΖΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΛΑΒΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΛΑΜΠΑΔΑ ΧΑΡΙΣ (ΧΑΡΟΥΛΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
16. ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
17. ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
20. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21. ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
22. ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
24. ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ
25. ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
26. ΤΕΜΟΥΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
27. ΤΖΙΦΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
28. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
29. ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΝΑΟΥΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
30. ΤΣΙΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
31. ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
32. ΤΣΩΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΤΑΚΗ
33. ΧΑΡΙΤΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Φλώρινας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ
4. ΔΟΥΜΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΚΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
7. ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΙΩΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΙΜΟΥ
9. ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΤΟΡΛΑΧΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ





Related posts

Η Λαϊκή Συσπείρωση Βοΐου για το νερό

sierafm

Λαϊκή Συσπείρωση: Για το «πάγωμα» των τελών του Δήμου Κοζάνης.

sierafm

Λαϊκή συσπείρωση: Ερώτηση για τους σχεδιασμούς καύσης απορριμμάτων στην περιοχή

sierafm

Leave a Comment

*

code

*

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Υποθέτουμε ότι είστε εντάξει με αυτό, αλλά μπορείτε να εξαιρεθείτε αν το επιθυμείτε. Αποδοχή Περισσότερα

Privacy & Cookies Policy