Το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας «Κωνσταντίνος και Ελένη Παπανικολάου» συγχαίρει θερμά τα αδέρφια Ζωγράφου Μαργαρίτα της Γ Γυμνασίου και Ζωγράφου Γεώργιο της Α Γυμνασίου για την κατάκτηση συνολικά 4 χρυσών και 1 ασημένιου μεταλλίου στους Πανελλήνιους Αγώνες Χιονοσανίδας και ελεύθερου Σκι Slope Style που διεξήχθησαν στο Χιονοδρομικό Κέντρο Ανηλίου Μετσόβου από 27 έως 29 Ιανουαρίου 2023.
![](https://sierafm.gr/wp-content/uploads/2023/01/Screenshot_20230130-104224_copy_900x970.png)
![](https://sierafm.gr/wp-content/uploads/2023/01/Screenshot_20230129-172310_copy_900x1090-846x1024.png)
![](https://sierafm.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230129_134053_835_copy_1000x1332-769x1024.jpg)
![](https://sierafm.gr/wp-content/uploads/2023/01/IMG_20230129_135009_656_copy_900x1200-768x1024.jpg)
Ευχόμαστε στα παιδιά να έχουν υγεία, να συνεχίσουν με επιτυχίες στα αθλήματά τους αλλά και στα μαθήματά τους και στη μουσική και να ακολουθήσουν το παράδειγμά τους και άλλα παιδιά