Ορεινός Αγώνας Νάματα 2017. Πρώτη θέση για το Δημήτρη Σελέτη!

Ορεινός Αγώνας Νάματα 2017. Πρώτη θέση για το Δημήτρη Σελέτη!
Την πρώτη θέση στον αγώνα 19 Κμ Νάματα 2017 κατέκτησε ο Δημήτρης Σελέτης με χρόνο  01:45:35

«Συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά που έτρεξαν » αναφέρει σε ανάρτηση του στο Facebook.

Την Τρίτη  θέση κατέλαβε ο Κώστας Γκάτσας

Αποτελέσματα 10ου Επετειακού Ορεινού Αγώνα Ναμάτων

Κατάταξη Γυναικών

1  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ                            5    01:12:15        02:28:00                     1994  Kasimis Training

2  ΚΑΡΠΟΥΖΑ           ΒΙΚΥ                              6    01:14:47        02:36:55                     1964  Inov-8- Smartrun

3  ΓΚΟΛΗ                 ΑΛΙΚΗ                           44    01:18:55        02:43:20                     1991  SATYROI

4  ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ         ΒΗΘΛΕΕΜ                    116    01:36:08        03:17:30                     1969  KASIMHS TRAINING

5  ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ        ΧΡΙΣΤΙΝΑ                       43    01:45:15            6  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ       ΝΑΤΑΛΙΑ                       29    01:53:12        04:06:45                     1984

7  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ         ΦΛΩΡΑ                         16    01:56:52        04:15:20                     1975  ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝΤΕΣ

1  ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ         ΓΛΥΚΕΡΙΑ                     121                       04:30:00                     1978  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

Κατάταξη Ανδρών 

 1 ΣΕΛΕΤΗΣ                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 106    00:49:35        01:45:35                    1987   KASIMOS TRAINING

2  ΠΛΑΚΕΤΑΣ            ΚΟΣΜΑΣ                         1    00:52:20        01:53:54                    1988   Kasimis training inov8

3  ΓΚΑΤΣΑΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             60    00:59:08        02:02:39                    1978   SIATISTA MOUNTAIN

RUNNERS

4  ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  72    01:01:30        02:06:18                    1974   ΣΔΟΕ

5  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ       ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ                 105    01:00:50        02:11:07                    1968

6  ΤΖΙΛΙΝΗΣ              ΓΙΩΡΓΟΣ                      118    01:00:00        02:11:15                    2000   ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ

ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

7  ΓΚΑΤΣΙΟΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      63    01:06:25        02:11:22                    1986   KASIMIS TRAINING

8  ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                   22    01:05:35        02:13:14                    1967   Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ

9  ΑΔΑΜΙΔΗΣ            ΤΑΣΟΣ                           3    01:03:58        02:13:32                    1976   ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

10  ΙΩΑΝΝΟΥ              ΙΩΑΝΝΗΣ                       69    01:01:50        02:14:48                    1986   ΠΕΣΤΑΝΗ

11  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ                           ΜΙΧΑΗΛ    110              01:06:05                02:18:10   1963    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

12  ΒΟΤΣΗΣ               ΣΙΔΕΡΗΣ                       51    01:07:58        02:20:12                    1977   Σδυκ

13  ΚΑΤΩΤΟΙΚΙΔΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                124    01:07:05        02:21:12                    1988

14  ΜΙΜΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΗΣ                    93    01:08:35        02:22:33                    1984

15  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                       38    01:02:30        02:24:27                    1984   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

16  ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ         ΝΑΟΥΜ                         65    01:07:53        02:24:30                    1998

17  ΓΩΓΟΣ                 ΣΠΥΡΙΔΩΝ                    109    01:13:20        02:24:45                    1973

18  ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    78                01:08:30                02:27:27   1973    ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

19  ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ                    42    01:12:25        02:28:00                    1974   Flying geese running team

Bee -Fit Grammos MA

20  ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ                    107    01:10:05        02:31:45                    1975   GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ

ΣΟΥΛΙΟΥ

21  ΓΙΑΝΝΟΥ    ΧΑΡΙΛΑΟΣ                     33    01:11:25        02:33:34                    1976   ΣΔΟΕ-Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

22  ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ      ΗΡΑΚΛΗΣ                      52    01:09:45        02:34:10                    1980   ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

23  ΚΩΤΣΙΔΗΣ             ΓΡΗΓΟΡΗΣ                    92    01:14:20        02:34:18                    1971   ΣΔΟΕ

24  ΔΗΜΖΑΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   73    01:18:38        02:36:20                    1977

25  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ           ΒΑΓΓΕΛΗΣ                     46    01:07:15        02:36:40                    1991   Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ

26  ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ          ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ                  45    01:15:45        02:37:03                    1988   Δρομείς Υγειας Γρεβενών

27  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ     ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                    20    01:13:55        02:37:35                    1993

28  ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ              23    01:17:55        02:38:28                    1963   ΒΛΑΣΤΗ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

29  ΠΑΝΑΤΣΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             18    01:12:30        02:39:18                    1957   ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

30  ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      41    01:13:58        02:40:27                    1982   GRAMMOS.MA

31  ΤΣΕΛΙΔΗΣ             ΓΙΩΡΓΟΣ                       95    01:20:05        02:42:24                    1978   ΑΟΦ

32  ΛΙΑΜΟΣ                ΓΙΑΝΝΗΣ                       31    01:20:30        02:42:50                    1961   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

33  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ                         2    01:15:40        02:44:17                    1985   ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ

34  ΚΑΤΩΤΟΙΚΙΔΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΗΣ                  129    01:16:30        02:47:33                         0

35  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ                         122    01:18:05        02:49:56                    1967

36  ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ        ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ                   75    01:21:00        02:50:09                    1963   ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ&ΩΡΑΙΟΣ

37  ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                 11    01:17:05        02:51:59                    1964   ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

38  ΜΑΒΗΣ                 ΧΡΗΣΤΟΣ                      98    01:17:15        02:51:59                    1963   ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

39  ΤΕΛΛΙΔΗΣ             ΓΙΩΡΓΟΣ                       59    01:23:02        02:53:52                    1967   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

40  ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ        ΣΩΤΗΡΙΟΣ                     61    01:22:05        02:54:26                    1965   ΣΔΟΕ

41  ΔΟΥΝΑΣ               ΑΝΤΩΝΗΣ                      67    01:18:20        02:54:26                    1975   Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ

42  ΖΑΝΙΔΗΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ                      39    01:23:00        02:55:14                    1972   ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ

43  ΤΕΜΕΛΚΟΣ           ΜΙΧΑΗΛ                         36    01:19:15        02:55:37                    1984   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

44  ΜΠΑΜΠΙΚΗΣ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               125    01:25:50        02:56:08                    1984

45  ΠΟΥΛΑΣΙΚΙΔΗΣ      ΑΝΕΣΤΗΣ                      26    01:25:35        02:58:06                    1976

46  ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ         ΤΕΜΟΝΑΕΚ –                  53    01:29:54        02:59:33                    1967   Σ.Δ.Ο.Ε. – ΑΕΚ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47  ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        24    01:27:20   03:00:00                        1964   ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ

48  ΜΠΙΓΓΑΣ               ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               108    01:25:48        03:00:22                    1964   ΣΔΟΕ

49  ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΗΣ                    94    01:29:26        03:00:47                    1978

50  ΓΑΡΓΑΝΗΣ            ΠΑΣΧΑΛΗΣ                    66    01:28:00        03:03:10                    1981   ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

51  ΑΛΕΞΙΟΥ              ΣΩΤΗΡΙΟΣ                     74    01:26:48        03:03:40                    1958

52  ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   35    01:30:18        03:05:07                    1961   ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ

53  ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ                       27    01:22:20        03:06:00                    1967   ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

54  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   132    01:21:35        03:06:00                    1983   GRAMMOS MA

55  ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ        ΣΤΑΘΗΣ                        54    01:29:15        03:06:22                    1962

56  ΓΚΑΤΣΟΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     13    01:25:38        03:07:05                    1980

57  ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            102    01:23:40        03:07:27                         0   ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

58  ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                113    01:27:05        03:09:08                    1989

59  ΜΠΕΛΛΑΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             14    01:27:35        03:09:40                    1963   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ  ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

60  ΣΚΟΡΔΑΣ             ΠΑΣΧΑΛΗΣ                    28    01:33:15        03:09:57                    1972

61  ΛΙΑΚΟΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             77    01:31:10        03:12:38                    1998

62  ΔΗΜΑΔΗΣ             ΣΤΕΦΑΝΟΣ                    48    01:31:21        03:12:58                    1958   ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

63  ΖΗΚΟΣ                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   112    01:32:17        03:12:58                    1974   ΣΔΟΕ

64  ΖΙΩΓΟΣ                ΕΥΘΥΜΙΟΣ                    34    01:26:55        03:12:58                    1971   ΜΙΚΡΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ

65  ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ                      40    01:34:40        03:16:00                    1982   Grammos MA

66  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ                       30    01:37:16        03:16:54                    1958   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

ΔΡΟΜΕΑΣ ΒΛΑΣΤΗΣ

67  ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ                       10    01:26:15        03:17:00                    1946   Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

68  ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                     117    01:36:15        03:17:43

69  ΚΙΛΗΣ                  ΚΥΡΙΑΚΟΣ                    114    01:33:21        03:21:35                    1957

70  ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                  91                       03:24:30                    1938   ΝΑΜΑΤΑ

71  ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ         ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ                70                       03:25:14                    1937

72  ΡΕΜΜΑΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     15    01:30:32        03:25:42                    1966   ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

73  ΘΕΟΔΩΡΟΥ          ΣΠΥΡΙΔΩΝ                    128    01:43:48        03:26:50                         0

74  ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ           ΒΑΣΙΛΗΣ                       58    01:38:33        03:26:54                    1972   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

75  ΦΙΛΙΠΠΟΥ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  99    01:40:23        03:29:05                    1962   ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

76  ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ         ΜΙΧΑΗΛ                       104    01:30:04        03:30:17                    1972

77  ΔΟΚΑΛΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ                     100    01:39:20        03:31:10                    1970   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

78  ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ          ΘΩΜΑΣ                          8    01:46:00        03:31:26                    1981   KASIMIS TRAINING

79  ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ         ΠΕΤΡΟΣ                        71    01:42:57        03:36:34                    1969   ΒΛΑΣΤΗ

80  ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    120    01:32:41        03:37:10                    1948   ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

81  ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ        ΣΤΕΡΓΙΟΣ                      21    01:38:17        03:37:20                    1970   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

82  ΔΡΟΣΟΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   97    01:47:45        03:39:25           1963   ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

83  ΠΡΑΠΑΣ               ΦΩΤΙΟΣ                       123    01:39:42        03:40:17                    1966   ΣΔΟΕ

84  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             25    01:46:33        03:44:09                    1970   Ε.Ο.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ

85  ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  19    01:40:07        04:00:15                    1965   ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

86  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ                     83    02:03:08        04:02:05                    1977   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

87  ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ                    111    01:56:50        04:11:15                    1960

88  ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ         ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ          115    02:02:06        04:26:39                    1975

 

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝΤΕΣ

1  ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            103                                                      1966   ΣΔΟΕ

2  ΜΙΜΤΣΗΣ              ΣΤΕΦΑΝΟΣ                    49                                                      1960   ΣΔΟΕ-ΚΑΤΣΙΚΙΑ

3  ΤΡΙΧΙΔΗΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ                      90    02:11:40                                        1972   ΟΜΓ

4  ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ      ΧΑΡΗΣ                        119    00:55:45                                               ODLO LA SPORTIVA

5  ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ           ΣΕΡΑΦΕΙΜ                     62    02:25:25                                        1968   ΣΔΟΕ


Άλλες ειδήσεις

Κασαπίδης: Δίχως τελειωμό ο εμπαιγμός και η κοροϊδία της Κυβέρνησης και στο επίδομα θέρμανσης

Ο βουλευτής Ν.Δ. Κοζάνης Γ. Κασαπίδης, με αφορμή την ανακοίνωση έκτακτου μερίσματος με τη μορφή αναδρομικού επιδόματος πετρελαίου θέρμανσης, έκανε

ΑΡΣΙΣ Κοζάνης: Στέγη και εργασία εξασφαλίστηκαν σε 4 άστεγους της πόλης μας, μέσω του προγράμματος «Στέγαση και Επανένταξη»

Εντός του Νοεμβρίου τέσσερις άστεγοι άνθρωποι, της πόλης της Κοζάνης, εντάχθηκαν στο πρόγραμμα «Στέγαση και Επανένταξη», το οποίο τους εξασφάλισε

Χωρίς σχόλια

Γράψτε σχόλιο
Χωρίς σχόλια ακόμα! Γίνετε ο πρώτος που θα σχολιάσει αυτή την είδηση!

Γράψτε ένα σχόλιο

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευτεί
Απαιτούμενα πεδία είναι με *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.