Το Πρόγραμμα του Τουρνουά Ποδοσφαίρου Σιάτιστας 6Χ6 2019

Το Πρόγραμμα του Τουρνουά Ποδοσφαίρου Σιάτιστας 6Χ6 2019

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 6X6 ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

           Α΄ ΟΜΙΛΟΣ                            Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ Α1 –  ΤΑΚΟΥΝΑΚΗΔΕΣ ΟΜΑΔΑ Β1 – PIASTON VILLA
ΟΜΑΔΑ Α2 – LA FURCA ΟΜΑΔΑ Β2 –  ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
ΟΜΑΔΑ Α3 – PARTOUZAN ΟΜΑΔΑ Β3 –  LOS VERDE
ΟΜΑΔΑ Α4 – ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ ΟΜΑΔΑ Β4 –  F 16
ΟΜΑΔΑ Α5 –  OVER 40 ΟΜΑΔΑ Β5 –  BOCA ΓΡΙΒΑΣ
ΟΜΑΔΑ Α6 – ΛΟΥΛΑΘΚΑ  

 

ΑΓΩΝΕΣ ΟΜΙΛΩΝ

  ΟΜΙΛΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-6-19 18.30 Α1 – Α2   ΤΑΚΟΥΝΑΚΗΔΕΣ –  LA FURCA
2 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21-6-19 20.00 Α3 – Α4   PARTOUZAN – ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ
3 Α ΣΑΒΒΑΤΟ  22-6-19 18.00 Α5 – Α6   OVER 40 – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
4 Β ΣΑΒΒΑΤΟ  22-6-19 19.30 Β1 – Β2   PIASTON VILLA – ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
5 Β ΣΑΒΒΑΤΟ   22-6-19 21.00 Β3 – Β4    LOS VERDE – F 16
6 Α ΚΥΡΙΑΚΗ 23-6-19 18.30 Α2 –Α4    LA FURCA – ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ
7 Α ΚΥΡΙΑΚΗ 23-6-19 20.00 Α1 – Α3   ΤΑΚΟΥΝΑΚΗΔΕΣ – PARTOUZAN
8 Α ΔΕΥΤΕΡΑ 24-6-19 18.30 B5 – B1    BOCA ΓΡΙΒΑΣ – – PIASTON VILLA
9 Β ΔΕΥΤΕΡΑ  24-6-19 20.00 Β2 – Β3    ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ –  LOS VERDE
10 Β ΤΡΙΤΗ 25-6-19 18.30 A6 – A3   ΛΟΥΛΑΘΚΑ – PARTOUZAN
11 Α ΤΡΙΤΗ 25-6-19 20.00 Α5 – Α1   OVER 40 –  ΤΑΚΟΥΝΑΚΗΔΕΣ
12 Α ΤΕΤΑΡΤΗ 26-6-19 18.30 B2  – B5    ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – BOCA ΓΡΙΒΑΣ
13 Α ΤΕΤΑΡΤΗ 26-6-19 20.00 B4 – B1    F 16 –  PIASTON VILLA
14 Β ΠΕΜΠΤΗ 27-6-19 18.30 A4 – A6   ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ
15 Β ΠΕΜΠΤΗ 27-6-19 20.00 A2– A5    LA FURCA – OVER 40
16 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-6-19 18.30 B1 – B3    PIASTON VILLA – LOS VERDE
17 Α ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-6-19 20.00 B4 – B5    F 16 – BOCA ΓΡΙΒΑΣ
18 Α ΣΑΒΒΑΤΟ 29-6-19 18.00 Α3– Α2    PARTOUZAN – LA FURCA
19 Β ΣΑΒΒΑΤΟ  29-6-19 19.30 A4 – A5   ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ – OVER 40
20 Β ΣΑΒΒΑΤΟ  29-6-19 21.00 A6 – A1   ΛΟΥΛΑΘΚΑ – ΤΑΚΟΥΝΑΚΗΔΕΣ
21 Α ΚΥΡΙΑΚΗ 30-6-19 18.30 B2– B4    ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ – F 16
22 Α ΚΥΡΙΑΚΗ  30- 6-19 20.00 B3 – B5   LOS VERDE – BOCA ΓΡΙΒΑΣ
23 Α ΔΕΥΤΕΡΑ  1-7-19 18.00 Α1–Α4    ΤΑΚΟΥΝΑΚΗΔΕΣ – ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ
24 Β ΔΕΥΤΕΡΑ  1-7-19 19.30 A3 – A5   PARTOUZAN – OVER 40
25 Β ΔΕΥΤΕΡΑ  1-7-19 21.00 A2 – A6   LA FURCA – ΛΟΥΛΑΘΚΑ

 

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

26 ΤΕΤΑΡΤΗ  3-7-19 18.30 1ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ – 4ος Β΄ΟΜΙΛΟΥ
27 ΤΕΤΑΡΤΗ  3-7-19 20.00 2ος Β΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ

 

28 ΠΕΜΠΤΗ  4-7-19 18.30 1ος Β΄ΟΜΙΛΟΥ – 4ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ
29 ΠΕΜΠΤΗ  4-7-19 20.00 2ος Α΄ΟΜΙΛΟΥ – 3ος Β΄ΟΜΙΛΟΥ

 

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

30 ΣΑΒΒΑΤΟ  6-7-19 18.30 ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ 

ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

31 ΣΑΒΒΑΤΟ 6-7-19 20.00 ΝΙΚΗΤΗΣ 3ου ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ 

ΝΙΚΗΤΗΣ 4ου  ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

 

 

ΤΕΛΙΚΟΣ

32 ΔΕΥΤΕΡΑ 8-7-19 19.00 ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ

 


Ετικέτες που έχουν αντιστοιχιστεί σε αυτό το άρθρο:
Ποδόσφαιρο

Άλλες ειδήσεις

…κι όμως κινείται… Του Παναγιώτη Δημόπουλου, Αντιδήμαρχος Πολιτισμού Κοζάνης

Την τελευταία εβδομάδα, με αφορμή την συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου και τις προ ημερησίας διάταξης ερωτήσεις της μείζονος αντιπολίτευσης, προέκυψε

Ειδήσεις ΔΕΔΔΗΕ: Διακοπή ρεύματος την Κυριακή σε περιοχές της Κοζάνης

Από τον ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε./Περιοχή Κοζάνης ανακοινώνεται ότι : Την Κυριακή 5-11-2017 θα γίνει διακοπή ηλεκτρικού ρεύματος από ώρα 07:30 έως

Πρόγραμμα υγειονομικής εξέτασης και πρακτικής δοκιμασίας των υποψηφίων ΤΕΦΑΑ, ακαδημαϊκού έτους 2018-2019, Εξεταστικού Κέντρου Κοζάνης

Η υγειονομική εξέταση και η πρακτική δοκιμασία (αγωνίσματα) των υποψηφίων ΤΕΦΑΑ για το ακαδημαϊκό έτος 2018-2019 θα πραγματοποιηθούν στο Δ.Α.Κ.

Χωρίς σχόλια

Γράψτε σχόλιο
Χωρίς σχόλια ακόμα! Γίνετε ο πρώτος που θα σχολιάσει αυτή την είδηση!

Γράψτε ένα σχόλιο

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευτεί
Απαιτούμενα πεδία είναι με *

*

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.